fbpx

Masaż bańką chińską

Na czym polega masaż bańką chińską?

Masaż taki działa na zasadzie podciśnienia. Powoduje to zassanie tkanek i wpływa na ich przekrwienie. Jeśli skórze brakuje elastyczności – masaż przywróci jej jędrności. Najczęściej masowane rejony ciał to: oczywiście uda, pośladki i brzuch 🙂 czyli miejsca, w których najczęściej obserwujemy oznaki mało atrakcyjnej skórki pomarańczowej. Masaż bańką przyspiesza również krążenie krwi masowanych miejsc, wpływając na przemianę materii, a tym samym przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej. Bardzo ważny w całym masażu  jest fakt pobudzenia krążenia i płynów ustrojowych, ponieważ dzięki temu szybciej pozbędziemy się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej a to ma nieograniczoną moc w kuracji antycellulitowej. Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Indywidualnie ustalam stopień zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu.

 Ile trwa zabieg?

W gabinecie – masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany seriach po 10-12 zabiegów. Przy czym powinno się go wykonywać dwa razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie, czasem małe wybroczyny, które zwykle wchłaniają się w przeciągu kilku dni.

  To znany i ceniony

  sposób na cellulit !

   Jak wygląda zabieg?

   Na czas zabiegu składa się przygotowanie, rzeczywisty czas masażu bańką chińską oraz krótki relaks po zakończeniu zabiegu.

   Przeciwwskazania względne(zapytaj specjalisty):

   • kobiety w ciąży,
   • w okresie menstruacji
   • osoby mające żylaki
   • podwyższona temperatura ciała,
   • zaburzenia krzepliwości krwi,
   • stany zapalne skóry.

   Masowanie bańkami sprzyja poprawianiu krążenia krwi,

   oczyszcza organizm z toksyn i wspomaga przemianę materii- odchudza.

   Chcesz mieć jędrną skórę?

   Nie czekaj!

   Umów się na serię masaży bańką chińską. Otrzymasz 5% rabatu.

   Cennik

   Opinie pacjentów

   Opinie Klientów

   Roksana lat 37

   Osobiście jestem fanka bańki chińskiej na cellulit i regularnie chodzę na serie masaży do Pani Ani do gabinetu EnergiaMed w Tarnowie. Efekty skóra ujedrniona, cellulitu brak:D uważam to za świetna formę detoksykacji i łacze zabiegi z kompletem ziół, suplementów zalecanych przez Pania Anie, zawsze mi je dobiera w zaleznosci od mojej formy i pory roku w celu przeprowadzenia takiego mini detoksu:P każdemu goraco polecam mi daje to pozytywną energie

   Mirosław lat 46

   Chodzę regularnie do Pani Anny Golec na masaże bańka chińską żeby rozluźnić moje napięte mieśnie, szczególnie barki. Masaże bańką świetnie się sprawdzają w moim przypadku. Gorąco polecam.

   Gabriela lat 43

   Kiedy chodziłam do Pani Ani na akupunkturę z problemami stresu, napięcia mięśniowego, ciągłego zmęczenia, miałam robiony również masaż bańka chińska, po każdej wizycie czułam się taka lekka, jakby cały ciężar ciała, myśli ktoś mi odjął. Byłam na serii 10 zabiegów i czułam się o wiele lepiej. Tak za pół roku planuje powtórzyć serie zabiegów. Polecam.

   Napisz do nas odpowiemy na twoje pytania

   adres

   ul. Plac Dworcowy 1
   33-100 Tarnów

   Godziny otwarcia

    wt - pt : 10:00 – 18:00

    

   Energia - Medycyna Naturalna

   ul. Plac Dworcowy 1
   33-100 Tarnów
   tel. 0605 660 515
   e-mail: kontakt@energia21.pl